Vezető jegyvizsgáló

Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, utasbarát magatartása és egyéni fejlődési igénye határozza meg.

Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre:

VEZETŐ JEGYVIZSGÁLÓ

Feladatok:

  • A GYSEV Zrt. vonalain közlekedő személyszállító vonatokon forgalmi és kereskedelmi tevékenység végzése.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú állami iskolai végzettség /érettségi/

Előnyt jelent:

  • Német nyelvismeret
  • Szolgáltató, kiskereskedelmi vagy vendéglátó szektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Jó csapat

·         Biztos munkahely

·         Versenyképes bér- és béren kívüli juttatási rendszer

·         Személyre szabottan választható cafeteria rendszer (bruttó 370.000 Ft/év)

·         Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %

·         Arcképes igazolvány, amely térítésmentes utazást biztosít az ország egész területén és osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is)

·         Üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros)

·         Iskolakezdési támogatás

·         Közösségi programok (Családi nap, Majális)

A munkavégzés helye: változó (GYSEV Zrt. működési területe), telephely: Sopron és Szombathely

Munkába lépés/tanfolyam várható kezdete: 2019. október/november

Jelentkezését önéletrajz és motivációs levél csatolásával a GYSEV Zrt. karrierportálján teheti meg, vagy a karrier [kukac] gysev.hu e-mail címre küldheti el.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 2. hétfő - 23:59