Szakács

Hotel Sopron ****

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

 Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre

Szakács

Munkakör betöltésének feltételei:

·         Szakirányú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

·         Szakmai tapasztalat

 Egyéb követelmények:

·         Szakmai alázat

·         Pozitív hozzáállás a munkához

·         Fejlődőképesség

·         Nyitottság az új technológiák és szakmai irányzatok felé

·         Csapatszellem

Munkaviszony kezdetének tervezett időpontja: 2019.05.15.

Munkavégzés helye: Sopron

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem,

·         Cafeteria: bruttó 370.000 Ft/év,

·         Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 3,7 %,

·         Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén, illetve osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),

·         Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a csomos.andras [kukac] hotelsopron.hu e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2019. április 30. kedd - 23:59