Közbeszerzési kiemelt szakértő

Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre

Főbb feladatok:

·         A GYSEV Zrt. közbeszerzési eljárásainak teljes körű lefolytatása (ajánlati/részvételi felhívás készítése, elektronikus közbeszerzési (EKR) rendszer használata, dokumentumok/ kiegészítő iratok előkészítése és összeállítása, közbeszerzési eljárás teljes folyamata során az operatív feladatok elvégzése, eljárási cselekmények bonyolítása, adminisztrálása, külső szakértőkkel való kapcsolattartás, együttműködés, adatbázisok és kapcsolódó iratok naprakész karbantartása).

·         Közbeszerzési folyamatok koordinálása.

·         Közbeszerzési dokumentumok megújítása, törvényi megfelelőségének biztosítása.

·         Adatszolgáltatás nyújtása, elemzések, statisztikák készítése.

·         Közbeszerzési terv és éves statisztikai összegezés készítésében való részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú iskolai végzettség,
  • Közbeszerzési referens OKJ-s végzettség,
  • Legalább 3 év közbeszerzési szakmai gyakorlat ajánlatkérői oldalon, melyben legalább 6 db uniós értékhatárt elérő (Kbt. 2015. évi CXLIII. törvény a közbeszerzésekről előírásai alapján került lefolytatásra és ebből legalább 2 db az EKR rendszerben) eredményes eljárás teljes körű lebonyolítása,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • Szerepel a felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadók névjegyzékében
  • Szakirányú továbbképzési szakon szerzett oklevél (közbeszerzési menedzser)
  • MSC (mester diploma), vagy osztatlan egyetemi végzettség,
  • Vasútszakmai ismeretek,
  • A beszerzési tárgyak és eljárásfajták tekintetében széles körű EKR közbeszerzési gyakorlat,
  • 3 évnél hosszabb szakmai gyakorlat,
  • Hatnál több a Kbt. 2015. évi CXLlII. törvény a közbeszerzésekről előírásai alapján lefolytatott uniós értékhatárt elérő eredményes eljárás teljes körű lefolytatása.

Egyéb elvárások:

  • A feladat ellátásával kapcsolatos törvények, végrehajtási rendeletek, szabályozások ismerete, alkalmazása
  • Problémamegoldó képesség,
  • Együttműködési képesség,
  • Megbízhatóság,
  • Az összefüggések felismerése,
  • Terhelhetőség.

Munkavégzés helye: Sopron

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem,

·         Cafeteria: bruttó 370.000 Ft/év,

·         Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 3,7 %,

·         Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén, illetve osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),

·         Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

Jelentkezési határidő: 2019. április 30. kedd - 23:59