Kocsivizsgáló

A GYSEV Zrt. korszerű, dinamikusan fejlődő magyar-osztrák állami vasútvállalat, amely működési területén, a nyugat-dunántúli régióban és Kelet-Ausztriában a közösségi közlekedés meghatározó szereplője. Vállalatunk sikerének és fejlődésének kulcsa üzletágaink szoros együttműködése.

A régió egyik legnagyobb munkáltatójaként hiszünk abban, hogy minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

Gépészet szervezetünkhöz keresünk

KOCSIVIZSGÁLÓ munkatársakat

Sopron, Csorna, Rajka és Hegyeshalom munkavégzési helyekre.

Gépészeti üzletágunk magas minőségben nyújt vontatási és járműkarbantartási szolgáltatásokat személyszállítási és áruszállítási tevékenységeinkhez.

Új munkatársaink feladata:

  • Az érkező és induló vonatok vizsgálatával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Vonatok féktechnikai vizsgálatának elvégzése
  • Megjavított vontatott járművek átvétele
  • Vasúti informatikai programok és alkalmazások használata
  • Rendkívüli küldeményekkel kapcsolatos teendők elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú állami iskolai végzettség vagy
  • Szakmai szakirányú szakmunkás képzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Orvosi alkalmasság

Előnyt jelent:

  • Vasúti területen szerzett tapasztalat
  • Vasútforgalmi szakközépiskolai végzettség
  • Kocsivizsgálói és/vagy vonat fel- és átvevő szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Jó csapat
  • Biztos munkahely
  • Versenyképes bér- és béren kívüli juttatási rendszer
  • Személyre szabottan választható cafeteria rendszer (bruttó 370.000 Ft/év)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %
  • Arcképes igazolvány, amely térítésmentes utazást biztosít az ország egész területén és osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is)
  • Üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Közösségi programok (Családi nap, Majális)

Ha csatlakozol csapatunkhoz, a GYSEV lehetőséget biztosít a munkakör betöltéséhez szükséges hatósági tanfolyam elvégzésére.

A hatósági vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalók ösztönző juttatásban részesülnek.

A munkaviszony- és a hatósági tanfolyam kezdetének várható időpontja: 2019. szeptember eleje.

Jelentkezését önéletrajz csatolásával a GYSEV Zrt. Karrierportálján teheti meg, vagy a karrier [kukac] gysev.hu e-mail címre küldheti el.

Jelentkezési határidő: 2019. július 28. vasárnap - 23:59