Kocsitakarító

Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre:

KOCSITAKARÍTÓ

Főbb feladatok:

A saját, illetve az idegen személyszállító járműpark külső-belső tisztántartása a takarítási utasításban meghatározott módoknak és minőségi elvárásoknak megfelelően.

Munkakör betöltésének feltétele:

  • Fordulószolgálatos (folyamatos) munkarendet vállalása
  • Alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)

Előnyt jelent:

·      Mosó- és szippantó berendezés kezeléséből gépkezelői vizsga

·      Német nyelvismeret

·      „B” kategóriás jogosítvány

·      Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

Jó csapat

Biztos munkahely

Versenyképes bér- és béren kívüli juttatási rendszer

Személyre szabottan választható cafeteria rendszer (bruttó 370.000 Ft/év)

Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5,7 %

Arcképes igazolvány, amely térítésmentes utazást biztosít az ország egész területén és osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is)

Üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros)

Iskolakezdési támogatás

Közösségi programok (Családi nap, Majális)

Munkavégzés helye: változó (GYSEV Zrt. működési területe), telephely: Sopron

Jelentkezés: Önéletrajzát a karrierportálon keresztül is feltöltheti, elektronikusan a karrier [kukac] gysev.hu e-mail címre küldheti el, vagy személyesen is leadhatja Humán Ügyfélszolgálatainkon (Sopronban, Csornán és Szombathelyen) nyitvatartási időben.

Jelentkezési határidő: 2019. július 21. vasárnap - 23:59