Kábelszerelő műszerész (távközlés)

Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

 Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre

 Feladatok:

  • Felelős a szakasz területén található távközlő rendszerek, berendezések és eszközök állagának megóvásáért, műszaki állapotuk megtartásáért, a fenntartási munkák mennyiségi és minőségi végzéséért.
  • A művezetőtől (távközlési) kapott utasítások végrehajtása.
  • Elvégzi a fenntartás keretén belüli nagyjavításokat.
  • Hibabejelentés, elemi- és baleseti események esetén a hibát a lehető leggyorsabban és szakszerűen kijavítja.
  • Vállalati gépjárművek szükség szerinti vezetése a munkavégzéssel kapcsolatos feladatok ellátása során.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség (műszaki)
  • ’B’ kategóriás jogosítvány

Egyéb követelmények:

  • Problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Döntéshozó képesség
  • Kommunikációs képesség

A munkavégzés helye: Dunántúl, Soproni telephellyel

Jelentkezését önéletrajz és motivációs levél csatolásával a karrier [kukac] gysev.hu e-mail címre

küldheti el, vagy a GYSEV Zrt. Karrierportálján teheti meg.

Érdeklődni: Csókáné László Ildikó 06/99/577087

Jelentkezési határidő: 2018. május 25. péntek - 23:59