Forgalmi szolgálattevő

Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre:

Feladatok:

  • A személy- és tehervonatok utasítások szerinti, biztonságos közlekedtetése,
  • A vonatok összeállításának tervezése, szervezése és lebonyolítása,
  • A személy- és rendezőpályaudvarokon szolgálatot teljesítő munkatársak munkájának megszervezése és irányítása.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú állami iskolai végzettség /érettségi
  • Német középfokú nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Vasútforgalmi területen szerzett tapasztalat
  • Vasútforgalmi szakközépiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria: bruttó 370.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 5 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén, illetve osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.

A munkavégzés helye: Sopron vagy Szombathely

Jelentkezését önéletrajz és motivációs levél csatolásával a GYSEV Zrt. Karrierportálján teheti meg, vagy a karrier [kukac] gysev.hu e-mail címre küldheti el.

Jelentkezési határidő: 2018. május 31. csütörtök - 23:59