Felszolgáló

Hotel Sopron ****

Minden szervezetet a munkatársai határoznak meg leginkább. Hiszünk abban, hogy szervezetünk hosszú és rövid távú sikerének alapját a munkavállalóink tudása, képessége, hozzáállása, fejlődési igénye határozza meg.

 Felvételt hirdetünk az alábbi munkakörre

Felszolgáló

Munkakör betöltésének feltételei:

·         Szakirányú iskolai végzettség

Előnyt jelent:

·         Szakmai tapasztalat, hotelben szerzett gyakorlat

Egyéb követelmények:

·         Elhivatottság

·         Jó kommunikációs készség

·         Pozitív hozzáállás a munkához

·         Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szervízdíj,
  • Cafeteria: bruttó 370.000 Ft/év,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári kiegészítés: 3,7 %,
  • Arcképes igazolvány, amellyel ingyen lehet utazni Magyarország egész területén, illetve osztrák vonalainkon (házastárs, és iskolás korú gyermek számára is),
  • Jóléti juttatások: üdülési lehetőségek (Balaton, Zalakaros), kamatmentes vállalati lakáskölcsön, fizetési előleg, stb.
  • Jó munkakörülmények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • szakmai tréningek, fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal a karrierportálon keresztül, vagy a soltesz.istvan [kukac] hotelsopron.hu e-mail címen.

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 1. vasárnap - 23:59