Karrier szekciófejléc

Leendő Gyakornokok!

Kezdhetnénk azzal, hogy milyen fantasztikus hely a GYSEV Csoport. Tele van lehetőséggel, jól fizetünk, jó a munka, pörgős újító és tapasztalt a csapat, nem késnek a vonatok és amúgy is ez álmaid munkahelye.

Valószínűleg azonban Te is azok közé tartozol, akik hiszik, ha látják. Sőt az is lehet, hogy bár minden nap eljössz a gyakorlat alatt, teljesíted a feladataid, beilleszkedsz a csapatba – akkor sem érzed majd úgy, hogy jó vágányon futsz.

Mi azon leszünk, hogy a legtöbbet tanítsuk és mutassuk Neked. Hogy beleláss folyamatokba, hogy mindig legyen munkád és feladatod, hogy legyen aki segíti a mindennapokat, lesznek kollégáid, és kemény napjaid. Viszont ez a szakmai gyakorlat csak akkor lesz értelmes és akkor érzed úgy, hogy megérte ide jönni, ha nyitottan és bátran jössz, ha akarsz telesíteni, ha nem félsz kérdezni.

A gyakorlat több dologban is segíthet Neked a jövődet illetően:

  • Egyrészt szakmailag fejlődhetsz, tapasztalhatsz és beleláthatsz egy vállalat életébe – ha te is teszel érte.
  • Másrészt el tudod majd dönteni, hogy jó szakmai irányt választottál-e, és hogy a jövőben szeretnél-e velünk dolgozni.

Egyik sem könnyű döntés. Mi azon leszünk, hogy mindezt megkönnyítsük!

Legyél a GYSEV Csoport gyakornoka

  • Ha a szakirányod a GYSEV profiljába illik
  • Ha a teljesített félévek átlaga 3,5 fölött van
  • Ha úgy érzed tanultál már annyit elméletben, hogy kipróbáld mindezt a gyakorlatban
  • Elhivatott vagy, bizonyítani és tapasztalni akarsz
  • Ha érdekel a vasút és egy nagyvállalat világa

Amit mi adunk Neked:

  • Saját szakmai Mentort
  • Beillesztő tréninget
  • Egyéni feladatokat, bizonyítási lehetőséget
  • Visszajelzést a gyakorlat alatt és összességében a gyakorlat végén
  • Lehetőséget, hogy Te is elmondd az igényeid, kéréseid a gyakorlat elején, majd a véleményed és tapasztalatod a gyakorlat végén
  • Juttatásokat és ingyenes vasúti utazást a gyakorlat ideje alatt

Ha középfokú intézményben folytatod tanulmányaid és gyakorlatot keresel:

Az iskola által előírt kötelező szakmai gyakorlatodat töltheted Nálunk. Beszéld meg szüleiddel, tanáraiddal és a segítségedre lesznek.

Lehetőséget kapsz arra, hogy az iskolában tanultakat a gyakorlatban is megismerd, kipróbáld magad úgy, hogy közben egy tapasztalt kolléga támogat és segít.

Ha felsőfokú intézményben folytatod tanulmányaid és gyakorlatot keresel:

1, Motivációs szakmai gyakorlat

Amennyiben a választott szakirányodhoz a kötelező szakmai gyakorlatodat megelőzően, vagy azt kiegészítően tapasztalatot, megerősítést szeretnél, keress meg Minket. A motivációs szakmai gyakorlathoz elég, ha már két félévet teljesítettél, aktív, nappali hallgatói jogviszonnyal, szakmai alapismeretekkel, ambícióval és tettvággyal rendelkezel. Egy hónapra megkaphatod az esélyt arra, hogy szakmai segítség mellett bepillants a szervezetbe és az aktuálisan futó projektekbe. Így lehetsz "Motivációs szakmai gyakornok".

2, Egyetemi, főiskolai kötelező szakmai gyakorlat

Ha a kötelező szakmai gyakorlatodat töltenéd Nálunk, arra is van lehetőség az egyetem által előírt gyakorlati időre. Ahhoz, hogy Te is gyakornok lehess, találkoznunk kell majd egy rövid beszélgetésre, ahol megismerünk, látjuk a motivációd, szakmai és vasutas érdeklődésed, szakmai ismereteidet. A Nálunk töltendő időszak elején részt veszel egy beillesztő tréningen a többi gyakornokkal, átfogóan beleláthatsz a GYSEV működésébe, valamint az itt töltött idő alatt szakmailag fejlődhetsz, tapasztalatot szerezhetsz, egyéni feladatokat és visszajelzést kapsz, valamint a gyakorlat végén értékeljük az itt töltött idődet, ahogy Te is minket.

Jelentkezz Hozzánk, ha minimum 2 lezárt félévvel, aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, és legalább alapfokon kommunikálsz németül.

Ez a három hónap a jövőre nézve több lehetőséget is hordoz magában. Egyrészt, könnyebb bekerülést eredményezhet az egy éves Gyakornoki Programunkba, valamint a 3 hónap a belépő a diplomamunkád megírásához is.

3, Diplomamunka program

A legideálisabb az, ha a szakmai gyakorlatod során már elkezded írni a szakdolgozatod, de természetesen arra is van mód, hogy szakmai gyakorlat nélkül GYSEV témában írd a diplomamunkád. Támogatunk a saját témád kidolgozásában, vagy segítünk kiválasztani a számodra legmegfelelőbbet, de a munka oroszlánrésze így is rád marad. A célunk, hogy a szakdolgozatod számunkra is építő és értéket hordozó művé váljon, ehhez pedig minden szakmai segítséget biztosítunk majd.

Bővebb infókért keress Minket:

Horváth Irén: ihorvath [kukac] gysev.hu 0699/577-137

Tóth Éva: totheva [kukac] gysev.hu 0699/577-377

Személyes adatok
Jelenlegi tanulmányok
Szakmai gyakorlat
Kötelező gyakorlat esetén az iskola által elvárt képzési gyakorlat hossza, motivációs szakmai gyakorlat esetén amennyi időt nálunk szeretne tölteni.
Önéletrajz feltötése
A fájlok mérete legfeljebb 10 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: pdf doc docx odt rtf.
Megjegyzések
Kérdések, észrevételek.
CAPTCHA
Ez a kérdés teszteli, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.